Kosze kwiatowe

Kosze kwiatowe

Przedstawiamy Państwu galerię naszych realizacji wykonanych na życzenie Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kompozycji kwiatowych.

Kosze kwiatowe Szczecin
Indywidualne zamówienia:

Kosze na każdą okazję

Oferujemy piękne kosze kwiatowe na różne okazje i okoliczności. Nasze realizacje wykonane są z najwyższej jakości produktów oraz świeżych kwiatów. Do każdego zamówienia podchodzimy z dbałością i starannością o każdy najmniejszy szczegół.

01 Kosz kwiatowy Clivia
02 Kosz kwiatowy Clivia
03 Kosz kwiatowy Clivia

Nasze realizacje

Clivia kosz kwiatowy 001

Clivia kosz kwiatowy 001

Clivia kosz kwiatowy 002

Clivia kosz kwiatowy 002

Clivia kosz kwiatowy 003

Clivia kosz kwiatowy 003

Clivia kosz kwiatowy 004

Clivia kosz kwiatowy 004

Clivia kosz kwiatowy 005

Clivia kosz kwiatowy 005

Clivia kosz kwiatowy 006

Clivia kosz kwiatowy 006

Clivia kosz kwiatowy 007

Clivia kosz kwiatowy 007

Clivia kosz kwiatowy 008

Clivia kosz kwiatowy 008

Clivia kosz kwiatowy 009

Clivia kosz kwiatowy 009

 • Kwiaty pogrzebowe Szczecin w postaci stylowych kompozycji

  Ze względu na to, jaki stopień zażyłości łączy osobę zmarłą z żałobnikiem, dobiera się kwiaty w odpowiedniej formie. Okazałe wieńce składają zazwyczaj najbliżsi osoby zmarłej, dalsza rodzina wybiera wiązanki, a znajomi mogą zdecydować się na skromne kwiaty cięte przepasane szarfą. W kwiaciarni Clivia posiadamy różnorodne kwiaty pogrzebowe Szczecin, począwszy od popularnych gatunków, jak np. goździki czy gerbery, po te rzadziej wybierane jak np. alstromerie. Pragniemy jednak zaznaczyć, że wszystkie rośliny są świeże, a komponenty i dodatki najwyższej jakości.

  Kwiaty kojarzą się z emocjami, niestety nie tylko z tymi radosnymi, ale także smutnymi i trudnymi. W chwili kiedy składamy je na grobie, odzwierciedlają naszą tęsknotę, żal i pamięć… Dlatego zależy nam, aby kwiaty pogrzebowe w Szczecinie, były  piękne i ułożone w okazałą kompozycję. Wykonanie wieńca lub wiązanki wymaga umiejętności i precyzji - wszystkie elementy muszą być ze sobą odpowiednio połączone, aby całość była trwała i estetyczna. Kwiaty na pogrzeb w naszym wykonaniu, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.  

 • Wieńce pogrzebowe Szczecin - florystyka na najwyższym poziomie

  Śmierć kochanej przez nas osoby, to doświadczenie które pozostawia ślad w życiu każdego człowieka i wiąże się z poczuciem straty i bólem. Chcemy godnie pożegnać osobę, która odchodzi na zawsze…. Złożenie kwiatów na grobie, to swego rodzaju uczczenie jej pamięci i podziękowanie za to wszystko co wniosła do naszego życia. Nic dziwnego, że przywiązujemy tak dużą wagę do wyboru kwiatów i pragniemy, aby były reprezentacyjne. Nasze wieńce pogrzebowe w Szczecinie przygotowujemy z największa starannością, dbając o każdy szczegół.

  Posiadamy w ofercie bardzo dużo różnorodnych gatunków kwiatów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania w tym względzie, także są zróżnicowane. Klienci zazwyczaj wybierają kwiaty, które trafiały w gust osoby zmarłej, chcąc podkreślić jak była dla nich ważna. Wieńce pogrzebowe w Szczecinie możemy stworzyć z jednego gatunku kwiatów lub złączyć ze sobą kilka rodzajów, zachowując przy tym pewną spójność. Floryści z naszej kwiaciarni doskonale wiedzą, jak łączyć kwiaty, jakie dodatki wybrać i jakiego podłoża użyć, aby zachować właściwą estetykę.

 • Piękne i trwałe wiązanki pogrzebowe Szczecin

  Pogrzeb to trudny moment, idący w parze z ciężkimi emocjami, z którymi nie jest łatwo sobie poradzić. W takich chwilach zawsze towarzyszą nam kwiaty, które czasem zastępują słowa, pomagają nam wyrazić uczucia jakimi darzyliśmy osobę zmarłą. W naszej kwiaciarni można zamówić kwiaty, z których robimy wiązanki pogrzebowe w Szczecinie, według wytycznych Klientów. Szarfa z dowolnym napisem, pomoże dodatkowo uczcić pamięć i pokazać łączące relacje. Kwiaty pozyskujemy z produkcji holenderskiej i polskiej, dbając o ich świeżość i trwałość.

  Stawianie zniczy na grobach oraz składanie kwiatów to tradycja, wpisana w nasze realia, symbolizuje nasz szacunek i pamięć. Składamy je nie tylko w dniu pogrzebu, czy Wszystkich Świętych, ale w różnych okolicznościach… także w zwykły dzień, kiedy po prostu zatęsknimy za ukochana osobą. Oferujemy wiązanki pogrzebowe w Szczecinie, którymi można udekorować grób, usiąść na ławce i pogrążyć się w zadumie. W asortymencie posiadamy liczne gatunki kwiatów, komponentów florystycznych i dodatków, z których stworzymy wyjątkową kompozycję.

 • Wieńce Szczecin tworzone przez uzdolnione florystki

  Umiejętność ułożenia kwiatów w stylową kompozycję, która będzie trwała i nie rozsypie się przy próbie przeniesienia, to wbrew pozorom trudna sztuka. Znajomość charakterystyki poszczególnych gatunków kwiatów, zręczność przy łączeniu elementów, wyczucie estetyki… Florystki z kwiaciarni Clivia, posiadają odpowiednie predyspozycje do tworzenia wyjątkowych form. Wieńce Szczecin w naszej ofercie, dla uczczenia pamięci o osobie zmarłej, stworzone są z wysokogatunkowych kwiatów i komponentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Jeśli Klient nie ma sprecyzowanego pomysłu odnośnie tego jak ma wyglądać wieniec, możemy zaproponować wzór gotowej kompozycji spośród wielu jakie powstały w naszej kwiaciarni. Każdy produkt jaki oferujemy jest najwyższej jakości, ponieważ nie chcemy zawieść pokładanego w nas zaufania. Kwiaty są zawsze różnorodne i świeże, dlatego gotowe wieńce w Szczecinie okraszone elementami florystycznymi są wyjątkowe pod każdym względem. Składane na grobach bliskich symbolizują nasze przywiązanie i wielki żal po stracie. Prosimy o kontakt!