• Zamówienia na wiązanki pogrzebowe
 • Zamówienia na wieńce pogrzebowe
 • Clivia zamówienia na wieńce pogrzebowe

Jak zamawiać
wieńce i wiązanki pogrzebowe?

 • Kosze kwiatowe zamówienia Clivia
 • wieńce pogrzebowe zamówienia Clivia

Zamawianie

Ze względu na dużą różnorodność zamówień, stopień trudności zlecenia, a także ceny kwiatów, preferujemy kontakt telefoniczny. Ceny ustalane są indywidualnie, z uwzględnieniem kosztów dostawy.

Obecnie działamy we współpracy z Hurtownią kwiatów TOPFLOWER. Odbiór zamówień w Hurtowni lub dowóz do Klienta.

Z wykonanych zleceń przesyłamy zdjęcia w formie elektronicznej. Zamawiając kompozycje funeralne w kwiaciarni Clivia, mają Państwo pewność, że: 

 • wszystkie kwiaty są świeże i najwyższej jakości
 • pracujemy na sprawdzonych komponentach
 • zamówienie będzie zrealizowane ściśle według wytycznych
 • dotrzymujemy terminów

OBSZAR DZIAŁANIA

Nasz obszar działania to szczecińskie cmentarze

Można skorzystać z wyszukiwarki miejsca pochówku w Szczecinie

Cmentarze Szczecin

 • Najpiękniejsze kwiaty pogrzebowe w Szczecinie

  Pogrzeb, w szczególności kogoś bliskiego zawsze jest ciężkim przeżyciem dla każdego z nas. Ważnym elementem ceremonii pogrzebowej jest złożenie na grobie pięknych kwiatów. Kwiaciarnia Clivia oferuje Państwu niezwykle piękne kwiaty pogrzebowe w Szczecinie, które będą idealną kompozycją dla zmarłego członka rodziny lub przyjaciela. Jesteśmy firmą rodzinną z długoletnim doświadczeniem. Od kilkudziesięciu lat tworzymy niepowtarzalne bukiety i wiązanki kwiatowe na pogrzeby kierując się estetyką wykonania i dbałością o trwałość naszych wyrobów.

  Wiedza jaką dysponujemy, a także doświadczenie i zrozumienie w tym trudnym dla Państwa czasie wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. Zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej wiązanki czy stroika na grób. Kwiaty pogrzebowe w Szczecinie z pewnością zaspokoją wymagania naszych najbardziej wymagających Klientów, gdyż ich wykonanie jest solidne i estetyczne. Specjalizujemy się we florystyce żałobnej dzieląc się z Państwem naszą pasją.

 • Kwiaciarnia Clivia oferująca piękne wieńce pogrzebowe Szczecin

  Nasze wieńce pogrzebowe w Szczecinie wyróżniają się estetyką wykonania. Tworzymy wieńce zarówno na podkładach jodłowych, jak i na igliwie, różnej wielkości i o różnych kształtach. W ofercie posiadamy wieńce o kwiatach jednorodnych jak i dzielonych.  Florystyką zajmujemy się z pasji i zamiłowania już od kilkudziesięciu lat. Intuicyjnie dobieramy każdy element, aby wszystko komponowało się w jedną całość i prezentowało na najwyższym poziomie. Spełniamy wizje i oczekiwania naszych Klientów. Unikatowe kompozycje kwiatowe idealne na okoliczności pogrzebowe!

  Kwiaty są symboliką pamięci i naszych uczuć. Zazwyczaj poprzez piękny bukiet wyrażamy swoją wdzięczność i należyty dla danej osoby szacunek. Kiedy odchodzi od nas ktoś bliski naszemu sercu tylko poprzez kwiaty możemy przekazać swoje odczucia i miłość. W naszej kwiaciarni Clivia znajduje się bogaty wybór kwiatów. Wieńce pogrzebowe w Szczecinie wykonujemy na zamówienia dla naszych Zleceniodawców. Czas realizacji jest szybki, a wykonanie na wysokim poziomie. Zapraszamy!

 • Clivia oferuje stylowe wiązanki pogrzebowe Szczecin

  Ceremonia pogrzebowa to uroczystość, w której poprzez kwiaty chcemy ostatni raz wyrazić wdzięczność, szacunek i uczucie, bliskiej lub znanej nam osobie, która odeszła z tego świata. Clivia to rodzinna działalność funkcjonująca od kilkudziesięciu lat. Oferujemy niepowtarzalne i wyjątkowe wiązanki pogrzebowe w Szczecinie stworzone z różnorodnych kwiatów ciętych. Ten niezwykły wyraz wdzięczności i pamięci o Zmarłych wykonany w naszej kwiaciarni zapewni zadowolenie z naszych usług i godne ostatnie pożegnanie. W bogatej ofercie posiadamy także dekoracje nagrobne itp.

  Nasze wiązanki pogrzebowe Szczecin występują w kilku wersjach i wielkości. W zależności od preferencji i upodobań naszych Klientów mogą powstać  naprawdę nadzwyczajne kompozycje kwiatowe. Na życzenia Zleceniodawców dobieramy wybrane gatunki roślin, szarfy, ozdoby oraz odpowiednią wersję kolorystyczną. Zapewniamy fachową obsługę i obszerny wybór kwiatów na pogrzeb. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu sprzedaży lub kontaktu telefonicznego.

 • Clivia oferuje wieńce w Szczecinie – ku pamięci krewnych i bliskich

  Groby są miejscem spoczynku i trwałym śladem istnienia naszych przyjaciół oraz krewnych. To na nich składamy z szacunkiem i wdzięcznością wieńce podczas ceremonii pogrzebowych. Na godne pożegnanie zmarłych kwiaciarnia Clivia oferuje wieńce w Szczecinie. Proponujemy Państwu oryginalne i niepowtarzalne wieńce oraz wiązanki okrągłe lub w kształcie serca.  Z ogromną pasją podchodzimy do każdego zamówienia, układając kwiaty z subtelnym wyczuciem. Wielobarwne kwiaty różnej wielkości m.in. lilie, goździki, hortensje, chryzantemy czy róże pięknie zdobią każdą naszą kompozycję.

  Także dzięki pięknym dodatkom nasze bukiety prezentują się efektownie. Wieńce w Szczecinie tworzone są według życzenia i wytycznych naszych Klientów. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, starannie wykonując naszą pracę. Wiemy, jak trudny bywa czas w chwili utraty kogoś bliskiego. Warto w tych momentach wyrazić swoje uczucia za pośrednictwem pięknej wiązanki. Clivia to kwiaciarnia z szeroką ofertą wieńców i wiązanek na pogrzeb. Do każdego zamówienia dołączamy szarfę żałobną.